Nasz gabinet

NZOZ Stomatologia „Wolanów” to komfortowy, kompleksowo wyposażony oraz gwarantujący nowoczesne metody leczenia gabinet stomatologiczny, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W naszym gabinecie prowadzimy leczenie obejmujące wszystkie obszary stomatologii – zarówno zabiegi higieniczne, jak i profilaktyczne – dla pacjentów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi zapewniały bezpieczeństwo oraz pełen komfort.

Troska o uzębienie dziecka jest szczególnie ważna już od pierwszych lat życia. Dlatego istotne jest zapobieganie. Często już dwuletnie dzieci są gotowe do wizyty w gabinecie i jest to najlepszy czas na pierwsza wizytę. Wówczas ciekawy wszystkiego maluch powinien zwiedzić gabinet, obejrzeć sprzęt, miło porozmawiać z panią doktor, nie tylko o ząbkach. Ważne jest stopniowe oswajanie dziecka z gabinetem i zabiegami. Wizytę w naszym gabinecie uprzyjemni drobny upominek.

Bezpieczeństwo

W celu zapewniania pacjentom najwyższej jakości usług wyposażyliśmy nasz gabinet w najwyższej jakości sprzęt do sterylizacji narzędzi stomatologicznych. Posiadamy specjalistyczną aparaturę, dzięki której proces sterylizacji przebiega w sposób kontrolowany, a po jego zakończeniu otrzymywany jest raport, będący gwarancją bezpieczeństwa.

W naszym gabinecie można znaleźć bogatą ofertę usług dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjenta. Zawsze koncentrujemy się na skrupulatnym i jednostkowym rozpatrzeniu problemu. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pacjentów. Wierzymy, że nasi zadowoleni pacjenci nie będą nas odwiedzać wyłącznie, gdy pojawi się problem, ale przede wszystkim profilaktycznie i towarzysko.

Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów wykonanych po przeprowadzeniu profesjonalnej diagnozy. U nas dostępny jest indywidualny program pielęgnacji jamy ustnej zalecany przez lekarzy po przeprowadzeniu szczegółowego badania.

 • Kontakt z nami

  NZOZ Stomatologia „WOLANÓW”s.c.
  I.A. Gradowscy

  26-625 Wolanów
  ul. Rynek 5

  tel.: 790 697 993
  email: iryna81@o2.pl

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej