Personel

 • Aleksander Gradowski lekarz - dentysta

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Kijowie 2005 r. (nostryfikacja dyplomu Akademia Medyczna w Lublinie). Swoją wiedzę doskonalił poprzez udział w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji i protetyki.

  Specjalność: Odbudowy zniszczonych zębów z zastosowaniem włókien szklanych, przebudowy zgryzu, zmiany kształtu, ustawienia zębów oraz leczenie niektórych wad zgryzu z zastosowaniem wkładów i koron porcelanowych. Szczególne zainteresowanie uzupełnieniami protetycznymi stałymi (korony porcelanowe na podbudowie metalowej, na złocie oraz wysoce estetyczne - pełnoceramiczne.

  Zainteresowania: Stomatologia protetyczna i chirurgia stomatologiczna. Nieustannie obserwuje najnowsze osiągnięcia w stomatologii a zdobytą wiedzę wykorzystuje w codziennej praktyce.

 • Iryna Gradowska lekarz - dentysta

  Wykształcenie: Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie 2005 r. (Nostryfikacja dyplomu Akademia Medyczna w Lublinie).

  Dla pani doktor stomatologia to przede wszystkim pasja. W swoim gabinecie dba o to, aby profesjonalizm leczenia szedł w parze z dobrym samopoczuciem pacjenta. Obecnie uczestniczy w licznych kursach doszkalających aby na bieżąco poznawać nowinki stomatologiczne i zapewnić pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.

  Chętnie pracuje z dziećmi a dzięki cierpliwości i wyrozumiałości osiąga oczekiwane efekty. Mali pacjenci to nie tylko wyzwanie ale też ogromna satysfakcja zawodowa.

 •  
 • Renata Skrzek higienistka stomatologiczna

  Wykształcenie: Posiada dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe higienistki stomatologicznej.

  Mocne strony: odpowiedzialność, uczciwość, sumienność, komunikatywność.

  Obecnie Pani Renata Skrzek prowadzi również wykłady w szkole policealnej AP Edukacja sp. z o.o. na wydziale asystentka/higienistka stomatologiczna.

 • Kontakt z nami

  NZOZ Stomatologia „WOLANÓW”s.c.
  I.A. Gradowscy

  26-625 Wolanów
  ul. Rynek 5

  tel.: 790 697 993
  email: iryna81@o2.pl

  czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej