Nasza Klinika

Centrum Medyczne Wolanów to komfortowa, kompleksowo wyposażona oraz gwarantujący nowoczesne metody leczenia klinika stomatologiczna, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W naszej klinice prowadzimy leczenie obejmujące wszystkie obszary stomatologii –- zarówno zabiegi higieniczne, jak i profilaktyczne dla pacjentów w każdym wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi zapewniały bezpieczeństwo oraz pełen komfort.

W naszym gabinecie można znaleźć bogatą ofertę usług dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjenta. Zawsze koncentrujemy się na skrupulatnym i jednostkowym rozpatrzeniu problemu. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pacjentów. Wierzymy, że nasi zadowoleni pacjenci nie będą nas odwiedzać wyłącznie, gdy pojawi się problem, ale przede wszystkim profilaktycznie i towarzysko.

Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów wykonanych po przeprowadzeniu profesjonalnej diagnozy.

U nas dostępny jest indywidualny program pielęgnacji jamy ustnej zalecany przez lekarzy po przeprowadzeniu szczegółowego badania.

BEZPIECZEŃSTWO

W celu zapewniania pacjentom najwyższej jakości usług wyposażyliśmy nasz gabinet w najwyższej jakości sprzęt do sterylizacji narzędzi stomatologicznych. Posiadamy specjalistyczną aparaturę, dzięki której proces sterylizacji przebiega w sposób kontrolowany, a po jego zakończeniu otrzymywany jest raport, będący gwarancją bezpieczeństwa.